Autorem wszystkich pięknych zdjęć jest Pan Tomasz Karnowka – dziękujemy!

Ze względu na wciąż istniejące zagrożenie epidemiologiczne, wprowadzamy zmiany mające na celu podnieść poziom Państwa bezpieczeństwa. Odstąpiliśmy (do odwołania) od podawania śniadań w formie bufetu we wspólnych pomieszczeniach. Pokoje zostały wyposażone w stoły i krzesła oraz sprzęt pozwalający samodzielnie przygotować gorące napoje. Śniadania podajemy do Państwa pokoi na ściśle określoną porę w przedziale czasowym od 8.30 do 9.30. Kolacje japońskie nadal podajemy w pomieszczeniach restauracyjnych z zachowaniem wszelkich zabezpieczeń.

Warunki rezerwacji:

Przy dokonywaniu rezerwacji bezpośredniej pobieramy zaliczkę w wysokości 25% ceny. Środki prosimy wysłać przelewem na konto 41 1050 1096 1000 0090 7341 8114 (SWIFT: INGBPLPW) do 3 dni po zgłoszeniu rezerwacji. W przelewie prosimy podać uzgodniony termin – datę przyjazdu i nazwę rezerwowanego pokoju. Potwierdzenie otrzymania zaliczki i dokonania rezerwacji niezwłocznie prześlemy na Państwa adres e-mailowy. Wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi. Istnieje możliwość przeniesienia rezerwacji na inny okres pod warunkiem, że zostanie to zgłoszone nie później niż na 3 dni przed datą planowanego przyjazdu. W przypadku anulowania rezerwacji na 3 i mniej dni przed planowanym przyjazdem, zaliczka nie podlega zwrotowi i nie może być przeniesiona na rezerwację pobytu w innym terminie. Wyżej opisane warunki rezygnacji nie obowiązują w przypadku rezerwacji całego budynku, okresów Świąteczno-Sylwestrowych, ferii zimowych i letnich, gdzie przyjmowane są indywidualne ustalenia.

Lista naszych pokoi:

 • SAPPORO

Dwupokojowy apartament rodzinny dla pięciu osób. Pierwszym pomieszczeniem apartamentu jest przedpokój z szafą ubraniową, lodówką, czajnikiem na wodę i naczyniami do herbaty i kawy. Z przedpokoju wchodzi się do dwuosobowego pokoju z widokiem na potok i las (wystawa południowo-wschodnia). Z tego pokoju jest wejście do łazienki i następnego, trzyosobowego pokoju ze skośnym sufitem – duży pokój z trzema, niewielkimi oknami na stronę wschodnią.

Cena dla pięciu osób 490 PLN, cena dla czterech osób 440 PLN, cena dla trzech osób 380 PLN

 • SENDAI

Dwupokojowy apartament dla czterech osób z aneksem kuchennym. Pierwszym pomieszczeniem apartamentu jest przedpokój z szafą ubraniową i wejściami do łazienki, pokoju dwuosobowego z aneksem kuchennym (okna na stronę północno-zachodnią) oraz do pokoju dwuosobowego (z możliwością jednej dostawki) o skośnym suficie i trzema niewielkimi oknami na stronę wschodnią. Apartament może służyć rodzinie z dziećmi, ale i np. dwóm zaprzyjaźnionym małżeństwom, ponieważ wejścia do pokoi są niezależne.

Cena dla pięciu osób 490 PLN, cena dla czterech osób 450 PLN, cena dla trzech osób 380 PLN

 • TOKYO

Dwupokojowy apartament z tarasem dla 4 osób . W pierwszym z pokoi znajdują się 2 wersalki, które po rozłożeniu stają się łóżkami o szerokości 125 cm każde. W pokoju jest szafa ubraniowa, toaletka z dużym lustrem, lodówka, elektryczny czajnik na wodę, naczynia do parzenia herbaty i kawy. Z tego pokoju przechodzi się do wygodnej łazienki. Są w niej wydzielone 2 osobne pomieszczenia na obszerną kabinę prysznicową z dużym lustrem i akcesoriami do mycia na siedząco oraz zamykaną toaletę. Z pierwszego pokoju jest też wyjście na duży taras (frontowa część budynku) oraz do drugiego, sypialnianego pokoju. Znajduje się tam szerokie łóżko „małżeńskie”, bieliźniarka, fotele i stół. Wszystkie meble w całym apartamencie stanowią komplet i pochodzą z okresu międzywojennego (styl art deco).

Cena dla czterech osób 450 PLN, cena dla trzech osób 390 PLN, cena dla dwóch osób 350 PLN

 • KYOTO

Dwupokojowy apartament japoński Washitsu. W pierwszym pomieszczeniu znajduje się wersalka, szafa ubraniowa. Przechodzi się z niego do łazienki z dużym oknem (wystawa zachodnia) i widokiem, na podświetlaną wieczorem skarpę. Drugim pomieszczeniem jest typowe japońskie washitsu – pokój zbudowany zgodnie z tradycyjnymi kanonami wabi-sabi, gdzie śpi się na futonach układanych bezpośrednio na tatami. W pokoju tym chodzi się wyłącznie boso.

Cena dla trzech osób 350 PLN, cena dla dwóch osób 300 PLN, cena dla jednej osoby 230 PLN

 • NARA – superior

Dwupokojowy apartament z dwoma wejściami przez kuchnię i living room. Duży pokój posiada trzy okna: jedno na stronę wschodnią i dwa na północną. Pokój jest wyposażony w duży rozkładany stół na 12 osób i komplet wypoczynkowy. Drugim pomieszczeniem jest sypialnia z dwoma łóżkami, szafą. Okno na stronę północną. Następne pomieszczenia to w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z dużym oknem na stronę zachodnią z widokiem na podświetlaną wieczorem skarpę. W łazience znajduje się elektroniczna toaleta.

Cena dla czterech osób 500 PLN, cena dla trzech osób 440 PLN, cena dla dwóch osób 390 PLN

 • SHIOBARA

Trzyosobowy pokój z dwoma oknami na stronę południową i jednym na stronę wschodnią, wyposażony w komplet czeczotowych mebli lwowskich z lat 20 – tych XX wieku (2 rozdzielone łóżka, toaletka z lustrem, stół, 2 fotele, wersalka i szafa ubraniowa). Łazienka.

Cena dla trzech osób 350 PLN, cena dla dwóch osób 290 PLN

 • AKITA

Duży, trzyosobowy pokój z małżeńskim łóżkiem i rozkładaną sofą. Pokój z oknami na stronę wschodnią (z widokiem na potok i las ). Duża, wygodna łazienka.

Cena dla trzech osób 320 PLN, cena dla dwóch osób 270 PLN

 • NIIGATA

Pokój dwuosobowy z podwójnym, małżeńskim łóżkiem o szerokości 210 cm (meble międzywojenne). Łazienka z oknem (widok na oświetlaną wieczorem skarpę).

Cena dla dwóch osób 270 PLN

 • OSAKA

Pokój dwuosobowy, okno na stronę północną.

Cena dla dwóch osób, 260 PLN, cena dla jednej osoby 200 PLN

 

Podane ceny mogą ulegać okresowym zmianom dlatego prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem 33 8 555 666 w celu ich potwierdzenia.

W cenę wliczone są:

 • Śniadanie.
 • Ręczniki.
 • Parking (zamknięty i monitorowany).
 • Korzystanie z boiska do gry w siatkówkę.
 • Bezprzewodowy internet.

SPA – na życzenie

 • Rezerwacja na wyłączność (zwana przez Japończyków KASHIKIRI) łaźni japońskiej OFURO wraz sauną – 70 PLN za 1 godzinę od osoby (w łaźni przebywają jedynie osoby wynajmujące – minimum 2, maximum 4 osoby).
 • Rezerwacja na wyłączność samej sauny ( bez korzystania z OFURO) – 35 PLN za 1 godzinę za osobę (rezerwacja sauny dla minimum dwóch osób).
 • Profesjonalny masaż leczniczy – rodzaje i ceny podane są w zakładce: Oferta i usługi.

Ważne informacje dodatkowe:

 • Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00 dnia następnego.
 • Akceptujemy płatności gotówką, przelewem bankowym (internetowym) oraz kartami płatniczymi.
 • Z uwagi na brak odpowiednich warunków, oraz dla komfortu przebywających u nas Gości prosimy nie zabierać z sobą zwierząt domowych.
 • Jedno dziecko do trzeciego roku życia może przebywać bezpłatnie w pokoju swoich opiekunów jeśli nie wymaga dodatkowego serwisu.
 • Łóżeczko dziecięce – 30 PLN za dobę.
 • VILLA JAPONICA JEST DOMEM DLA NIEPALĄCYCH. Dla Palaczy mamy przewidziany przytulny kącik na frontowym tarasie (zdjęcie).

ZAPRASZAMY!