Autorem wszystkich pięknych zdjęć jest Pan Tomasz Karnowka.

Lista naszych pokoi:

 • SAPPORO

Dwupokojowy apartament rodzinny dla pięciu osób. Pierwszym pomieszczeniem apartamentu jest przedpokój z szafą ubraniową, lodówką, czajnikiem na wodę i naczyniami do herbaty i kawy. Z przedpokoju wchodzi się do dwuosobowego pokoju z widokiem na potok i las (wystawa południowo-wschodnia). Z tego pokoju jest wejście do łazienki i następnego, trzyosobowego pokoju ze skośnym sufitem – duży pokój z trzema, niewielkimi oknami na stronę wschodnią.

Cena za pokój dla pięciu osób 420 PLN.

 • SENDAI

Dwupokojowy apartament dla czterech osób z aneksem kuchennym. Pierwszym pomieszczeniem apartamentu jest przedpokój z szafą ubraniową i wejściami do łazienki, pokoju dwuosobowego z aneksem kuchennym (okna na stronę północno-zachodnią) oraz do pokoju dwuosobowego (z możliwością jednej dostawki) o skośnym suficie i trzema niewielkimi oknami na stronę wschodnią. Apartament może służyć rodzinie z dziećmi, ale i np. dwóm zaprzyjaźnionym małżeństwom, ponieważ wejścia do pokoi są niezależne.

Cena za pokój (dla czterech osób) – 370 PLN.

Dostawka dla piątej osoby – 70 PLN.

 • TOKYO

Dwupokojowy apartament z tarasem dla 4 osób . W pierwszym z pokoi znajdują się 2 wersalki, które po rozłożeniu stają się łóżkami o szerokości 125 cm każde. W pokoju jest szafa ubraniowa, toaletka z dużym lustrem, lodówka, elektryczny czajnik na wodę, naczynia do parzenia herbaty i kawy. Z tego pokoju przechodzi się do wygodnej łazienki. Są w niej wydzielone 2 osobne pomieszczenia na obszerną kabinę prysznicową z dużym lustrem i akcesoriami do mycia na siedząco oraz zamykaną toaletę. Z pierwszego pokoju jest też wyjście na duży taras (frontowa część budynku) oraz do drugiego, sypialnianego pokoju. Znajduje się tam szerokie łóżko „małżeńskie”, bieliźniarka, fotele i stół. Wszystkie meble w całym apartamencie stanowią komplet i pochodzą z okresu międzywojennego (styl art deco).

Cena za pokój (dla czterech osób) – 370 PLN.

 • KYOTO

Dwupokojowy apartament japoński Washitsu. W pierwszym pomieszczeniu znajduje się wersalka, szafa ubraniowa. Przechodzi się z niego do łazienki z dużym oknem (wystawa zachodnia) i widokiem, na podświetlaną wieczorem skarpę. Drugim pomieszczeniem jest typowe japońskie washitsu – pokój zbudowany zgodnie z tradycyjnymi kanonami wabi-sabi, gdzie śpi się na futonach układanych bezpośrednio na tatami. W pokoju tym chodzi się wyłącznie boso.

Cena za pokój dla dwóch osób – 250 PLN.

Cena za pokój dla trzech osób – 300 PLN.

 • NARA – superior

Dwupokojowy apartament z dwoma wejściami przez kuchnię i living room. Duży pokój posiada trzy okna: jedno na stronę wschodnią i dwa na północną. Pokój jest wyposażony w duży rozkładany stół na 12 osób i komplet wypoczynkowy. Drugim pomieszczeniem jest sypialnia z dwoma łóżkami, szafą. Okno na stronę północną. Następne pomieszczenia to w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z dużym oknem na stronę zachodnią z widokiem na podświetlaną wieczorem skarpę. W łazience znajduje się elektroniczna toaleta.

Cena za apartament dla czterech osób – 440 PLN.

Cena za apartament dla trzech osób – 385 PLN.

Cena za apartament dla dwóch osób – 300 PLN.

 • SHIOBARA

Trzyosobowy pokój z dwoma oknami na stronę południową i jednym na stronę wschodnią, wyposażony w komplet czeczotowych mebli lwowskich z lat 20 – tych XX wieku (2 rozdzielone łóżka, toaletka z lustrem, stół, 2 fotele, wersalka i szafa ubraniowa). Łazienka.

Cena za pokój (dla trzech osób) – 280 PLN.

 • AKITA

Duży, trzyosobowy pokój z małżeńskim łóżkiem i rozkładaną sofą. Pokój z oknami na stronę wschodnią (z widokiem na potok i las ). Duża, wygodna łazienka.

Cena za pokój (dla trzech osób) – 280 PLN.

Cena za pokój (dla dwóch osób) -220 PLN.

 • NIIGATA

Pokój dwuosobowy z podwójnym, małżeńskim łóżkiem o szerokości 210 cm (meble międzywojenne). Łazienka z oknem (widok na oświetlaną wieczorem skarpę).

Cena za pokój – 220 PLN.

 • OSAKA

Pokój dwuosobowy, okno na stronę północną.

Cena za pokój – 220 PLN.

Warunki rezerwacji:

Przy dokonywaniu rezerwacji pobieramy zaliczkę w wysokości 40 % ceny (środki prosimy wysłać przelewem na konto 41 1050 1096 1000 0090 7341 8114 , SWIFT: INGBPLPW, do 3 dni po zgłoszeniu rezerwacji). W przelewie prosimy podać uzgodniony termin – datę przyjazdu i nazwę rezerwowanego pokoju. Potwierdzenie otrzymania zaliczki i dokonania rezerwacji przesyłamy niezwłocznie na Państwa adres e-mailowy. Zaliczka podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji do 5 dni przed datą planowanego pobytu, tj. momentu rozpoczęcia doby hotelowej. W przypadku rezygnacji zgłoszonej na mniej niż 5 dni, ale więcej niż 3 dni, Rezerwujący jest zobowiązany pokryć koszty jednej doby hotelowej przedmiotowego pokoju lub apartamentu (należność zostanie odliczona od zaliczki). W przypadku rezygnacji zgłoszonej na mniej niż 3 dni przed planowanym pobytem, zaliczka nie podlega zwrotowi. Wyżej opisane warunki rezygnacji nie obowiązują w przypadku rezerwacji całego budynku, okresów Świąteczno-Sylwestrowych, ferii zimowych i letnich, gdzie przyjmowane są indywidualne ustalenia.

UWAGA: Ceny mogą ulegać niewielkim zmianom w zależności od okresu, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z numerem 33 8 555 666.

W cenę wliczone są:

 • Śniadanie.
 • Ręczniki.
 • Parking (zamknięty i monitorowany).
 • Korzystanie z boiska do gry w siatkówkę.
 • Bezprzewodowy internet.
 • Należna Miastu Wisła opłata klimatyczna.

SPA – na życzenie

 • Rezerwacja łaźni japońskiej wraz z sauną – 40 PLN za 1 godzinę od osoby (minimum 2 osoby). Do łaźni Goście otrzymują Yukaty – lekkie bawełniane szlafroki japońskie, jednorazowe kapcie, dodatkowe ręczniki i małe ręczniczki do mycia.
 • Profesjonalny masaż relaksacyjny – rodzaje i ceny podane są w zakładce MASAŻE.

UWAGA! ŁAŹNIA JAPOŃSKA ( OFURO), ZE WZGLĘDU NA POTRZEBĘ JEJ PRZYGOTOWANIA, JEST DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ – (KASHIKIRI) PO WCZEŚNIEJSZEJ REZERWACJI.

Upusty:

 • Przy minimum czterodobowym pobycie oferujemy zniżkę w wysokości 5% a przy pobycie siedmiodniowym zniżka wynosi 10%. Rabaty nie są udzielane w okresie od 25 grudnia do 10 stycznia oraz w czasie „długich weekendów”.
 • Podane powyżej ceny mogą ulegać niewielkim zmianom, zwłaszcza w okresie zimowym.
 • Jedno dziecko do trzeciego roku życia może przebywać bezpłatnie w pokoju swoich opiekunów jeśli nie wymaga osobnego łóżka lub pościeli.
 • Łóżeczko dziecięce – 30 PLN za dobę.

Ważne informacje dodatkowe:

 • Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do godziny 12.00 dnia następnego.
 • Akceptujemy płatności gotówką, przelewem bankowym (internetowym) oraz kartami płatniczymi.
 • Z uwagi na brak odpowiednich warunków, oraz dla komfortu przebywających u nas Gości prosimy nie zabierać z sobą zwierząt domowych.
 • VILLA JAPONICA JEST DOMEM DLA NIEPALĄCYCH. Dla Palaczy mamy przewidziany przytulny kącik na frontowym tarasie (zdjęcie).

ZAPRASZAMY!