Galeria zdjęćAkita

Duży, trzyosobowy pokój z małżeńskim łóżkiem i rozkładaną sofą. Pokój z oknami na stronę wschodnią (z widokiem na potok i las ). Duża, wygodna łazienka.

Zdjęcia: 11

Nara

Dwupokojowy apartament z dwoma wejściami przez kuchnię i living room. Duży pokój posiada trzy okna: jedno na stronę wschodnią i dwa na północną. Pokój jest wyposażony w duży rozkładany stół na 12 osób i komplet wypoczynkowy. Drugim pomieszczeniem jest sypialnia z dwoma łóżkami, szafą. Okno na stronę północną. Następne pomieszczenia to w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka z dużym oknem na stronę zachodnią z widokiem na podświetlaną wieczorem skarpę. W łazience znajduje się elektroniczna toaleta.

Zdjęcia: 14

Niigata

Pokój dwuosobowy z podwójnym, małżeńskim łóżkiem o szerokości 210 cm (meble międzywojenne). Łazienka z oknem (widok na oświetlaną wieczorem skarpę).

Zdjęcia: 9

Osaka

Pokój dwuosobowy, okno na stronę północną.

Zdjęcia: 6

Sapporo

Dwupokojowy apartament rodzinny dla pięciu osób. Pierwszym pomieszczeniem apartamentu jest przedpokój z szafą ubraniową, lodówką, czajnikiem na wodę i naczyniami do herbaty i kawy. Z przedpokoju wchodzi się do dwuosobowego pokoju z widokiem na potok i las (wystawa południowo-wschodnia). Z tego pokoju jest wejście do łazienki i następnego, trzyosobowego pokoju ze skośnym sufitem – duży pokój z trzema, niewielkimi oknami na stronę wschodnią.

Zdjęcia: 10

Sendai

Dwupokojowy apartament dla czterech osób z aneksem kuchennym. Pierwszym pomieszczeniem apartamentu jest przedpokój z szafą ubraniową i wejściami do łazienki, pokoju dwuosobowego z aneksem kuchennym (okna na stronę północno-zachodnią) oraz do pokoju dwuosobowego (z możliwością jednej dostawki) o skośnym suficie i trzema niewielkimi oknami na stronę wschodnią. Apartament może służyć rodzinie z dziećmi, ale i np. dwóm zaprzyjaźnionym małżeństwom, ponieważ wejścia do pokoi są niezależne.

Zdjęcia: 8

Shiobara

Trzyosobowy pokój z dwoma oknami na stronę południową i jednym na stronę wschodnią, wyposażony w komplet czeczotowych mebli lwowskich z lat 20 – tych XX wieku ( 2 rozdzielone łóżka, toaletka z lustrem, stół, 2 fotele, wersalka i szafa ubraniowa). Łazienka .

Zdjęcia: 8

Tokyo

Dwupokojowy apartament z tarasem dla 4 osób . W pierwszym z pokoi znajdują się 2 wersalki, które po rozłożeniu stają się łóżkami o szerokości 125 cm każde. W pokoju jest szafa ubraniowa, toaletka z dużym lustrem, lodówka, elektryczny czajnik na wodę, naczynia do parzenia herbaty i kawy. Z tego pokoju przechodzi się do wygodnej łazienki. Są w niej wydzielone 2 osobne pomieszczenia na obszerną kabinę prysznicową z dużym lustrem i akcesoriami do mycia na siedząco oraz zamykaną toaletę. Z pierwszego pokoju jest też wyjście na duży taras (frontowa część budynku) oraz do drugiego, sypialnianego pokoju. Znajduje się tam szerokie łóżko „małżeńskie”, bieliźniarka, fotele i stół. Wszystkie meble w całym apartamencie stanowią komplet i pochodzą z okresu międzywojennego (styl art deco).

Zdjęcia: 12

Kyoto - Pokój japoński

Dwupokojowy apartament japoński Washitsu. W pierwszym pomieszczeniu znajduje się wersalka, szafa ubraniowa. Przechodzi się z niego do łazienki z dużym oknem (wystawa zachodnia) i widokiem, na podświetlaną wieczorem skarpę. Drugim pomieszczeniem jest typowe japońskie washitsu – pokój zbudowany zgodnie z tradycyjnymi kanonami wabi-sabi, gdzie śpi się na futonach układanych bezpośrednio na tatami. W pokoju tym chodzi się wyłącznie boso.

Zdjęcia: 15Bar

Zdjęcia: 13

Łaźnia japońska

Zdjęcia: 9